نیمار: در سال 2014 قهرمان جهان خواهم شد

اگرچه نیمار(Neymar) فقط 22 سال سن دارد ولی انتظارات زیادی از او می رود و مسئولیت سنگینی به او محول شده است. بسیاری از کارشناسان معتقدند که او می تواند تاثیر بسزایی در قهرمانی تیمش برای جام جهانی در خاک کشورش داشته باشد.
او در مصاحبه ای که با فیفا داشته گفته است که : من قهرمان جهان خواهم شد.

- آیا فکر می کنید که اسپانیا به جام جهانی می آید که انتقام فینال جام کنفدراسیون پارسال را از شما بگیرد؟
نه من فکر نمی کنم که مسئله انتقام وجود داشته باشد. هر تیمی که به جام جهانی 2014 برزیل می آید هدفش پیروزی می باشد و این دوره از جام جهانی به شدت رقابتی خواهد بود. همه ی تیم ها به خوبی در حال آماده سازی هستند و فکر می کنم که ما شانس زیادی برای رسیدن به فینال و قهرمانی داریم برای آن تلاش می کنیم وهدف تمام تمرین های ما برای رسیدن به این رویا می باشد.

- آیا این امکان وجود دارد که در کمتر از 4 ماه برای جام جهانی به آمادگی برسی ؟
به نظر می رسد که راه زیادی در پیش دارم ولی در واقع این طوری نیست. جام جهانی در کشور ما است، بیشتر از این چه می خواهیم ، این بالاترین افتخار برایمان است. من از این بابت مضطرب هستم ولی امیدوارم که بتوانم آن را کنترل کنم و امیدوارم که یک جام جهانی عالی به خصوص برای ما باشد.

- چه مفهوم خاصی برای تو دارد که اولین جام جهانیت را در خانه بازی خواهی کرد؟
این یک فرصت منحصر به فرد است که به خوبی می دانیم و از این مسئله خوشحال هستیم که مردم به این جا می آیند تا فرهنگ و کشور ما را بشناسند.

- آیا مراسم قرعه کشی جام جهانی را دیدی؟
بله، وقتی در باشگاه بارسلونا بودم. ما در گروه سختی همراه با تیم های خوبی قرار داریم، اما امیدواریم که بهترین رقابت ممکن را داشته باشیم. اینکه چه تیمی را به عنوان رقیب می بینم؟ خب، در حال حاضر تیم های خوب زیاد و انتخاب سخت است پس فرقی ندارد شما با چه تیمی بازی می کنید، باید محتاط باشید. همه ی تیم ها قوی هستند و شما باید خودتان را برای بازی با آن ها آماده کنید تا اتفاق بدی پیش نیاید و نتیجه ی دلخواه را بگیرید.

- مسی (Messi) هم به عنوان رقیبی سرسخت به جام جهانی خواهد آمد همیشه از او خیلی تعریف می کنی.
در واقع من درباره ی این که فینالی بین برزیل و آرژانتین باشد صحبت کرده ام البته به شرط پیروزی برزیل در این مسابقه. من همیشه یکی از بزرگترین طرفداران او بودم وحتی اکنون که او را می شناسم علاقه بیشتری نسبت به او پیدا کرده ام. من این شانس را دارم که با او هر روز کار کنم و برای او آرزوی موفقیت در هر زمینه ای دارم.

- طرفداران کشورت عقیده دارند که برزیل شانس زیادی در جام جهانی دارد، دوست داری به آن ها در آغاز این رویداد بزرگ چه بگویی؟
مطمئن باشند که می توانند به 23 نفری حساب کنند که با تمام وجود برای تیم ملی کشورشان مبارزه می کنند تا نه تنها آرزوی خوشان بلکه طرفدارانشان را نیز برآورده سازند.امیداریم که آن ها تا آخر با ما باشند و ما نیزهمه کار برای آن ها خواهیم کرد.

- در آخر دوست داریم که این جمله را برای ما کامل کنی، نیمار در سال 2014.....؟
قهرمان جام جهانی خواهد بود.

 
 • توسط مدیر سایت
 • سه شنبه 29 بهمن 1392
 • 2478
 • , اسپانیا , آرژانتین , برزیل , مصاحبه و اظهارنظرات ,

اخبار مرتبط

 کمپ ایران در شهر گارول هاوس (Guarulhos) از ایالت سائوپائولو واقع شده است .
همان طور که برزیلی ها پشتیبانی مردمشان را دارند، می تواند به ضررشان نیز باشد
انتظارات بالا است به خاطر این که این دومین جام جهانی است که در برزیل برگزار می شود
 
<span 13px;"="">آمار جالبی از پر افتخار ترین تیم های ملی جهان
امیدوارم همان چیزهایی که همیشه در گذشته دیدیم و تیم هایی که تاکتیک دفاعی دارند و فقط به ضد حمله ها بسنده می کنند را نبینیم

تصاویر خبری

 • یوآخیم لو: ما می توانیم تاریخ ساز شویم
 • ویلموتس: بلژیک باید از شانسش استفاده کند
 • ویدیوی جالبی از سرودهای حماسی 32 تیم حاضردر جام جهانی
 • والکه از ورزشگاه آرنا دا بایشادا برای آمادگی انجام تست بازدید کرد
 • واکنش وزیر ورزش به اظهارات کی‌روش
 • هم گروهان ایران در جام جهانی مشخص شدند
 • هرست انگلیسی گفت : جوانان می توانند در جام جهانی بدرخشند
 • اظهار نظر هاجسون درباره پیرلو