درباره مستر فیفا

MrFIFA تنها یک سایت نیست بلکه یک پروژه است. ماموریت مسترفیفا ارایه آخرین اخبار، اطلاعات، رویدادها و جاذبه های فوتبال در ایران و سراسر جهان می باشد که البته مهم ترین آنها جام جهانی فوتبال است که تابستان سال آینده در برزیل برگزار خواهد شد.
مسترفیفا تنها یک سامانه خبری و اطلاع رسانی نیست بلکه اولین پایگاه اجرایی فارسی جهان است که علاوه بر اطلاع رسانی و اخبار، اقدام به ارایه خدمات و سرویس های ویژه ای به ایرانیان سراسر جهان خواهد نمود. با توجه به اینکه بخشی از این سرویس ها و خدمات در آستانه جام جهانی برزیل و برخی از آنها پس از آن در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت، از هم اکنون به شما پیشنهاد می کنیم که در سایت عضو شده و از آخرین تغییرات و روند پیاده سازی و اجرای این پروژه بزرگ برای اولین بار در کشور مطلع شوید.
کلیه مطالب و اخبار جهانی، بصورت مستقیم از فدراسیون بین المللی فوتبال (FIFA) دریافت و توسط واحد ترجمه و مهندسی محتوای مسترفیفا بر روی سایت و صفحه Facebook قرار خواهند گرفت. همچنین اخبار مربوط به فوتبال داخلی نیز توسط واحد خبری مسترفیفا و یا به نقل از مهمترین و معتبرترین خبرگزاری های کشور درج خواهد شد.
بزودی منتظر برنامه ها و سرویس های ویژه و جذاب مسترفیفا در شهر خود باشید ....
با مسترفیفا جام جهانی لذت بخشی را تجربه خواهید کرد