خرید بلیط بازی ایران در جام جهانی روسیه

خرید امن و آسان بلیط بازی های ایران در جام جهانی 2018 روسیه
قبل از اقدام به خرید بلیط، لطفا حتما متن قوانین و مقررات را که در انتهای همین صفحه قرار دارد مطالعه کنید.
قبل از شروع مراحل خرید بلیط، لطفا موارد زیر را آماده کنید تا در حین مراحل سفارش از آنها به موقع استفاده کرده و تاخیری در مراحل ایجاد نشود:
  • آدرس دقیق پستی به همراه کد پستی 10 رقمی تمامی افرادی که برای آنها بلیط خریداری می شود
  • تصویر اسکن شده پاسپورت تمامی افرادی که برای آنها بلیط خریداری می شود
  • شماره همراه تمامی افرادی که برای آنها بلیط خریداری می شود
  • کد ملی تمامی افرادی که برای آنها بلیط خریداری می شود
همچنین قبل از خرید، لطفا قوانین و مقررات و شرایط استفاده از خدمت سایت مسترفیفا را مطالعه فرمایید. ثبت سفارش و ادامه مراحل خرید بلیط به منزله مطالعه و قبول تمامی این قوانین و شرایط می باشد.
در ادامه، ابتدا مشخصات سه بازی ایران و قیمت بلیط ها معرفی شده و در انتهای صفحه امکان انتخاب بلیط های مورد نظر به شما داده شده است.

بلیط بازی ایران و مراکش

بازی اول ایران در جام جهانی 2018 روسیه در مقابل مراکش در روز جمعه 25 خرداد 1396 (15 جون 2018) در شهر سنت پتربورگ ساعت 18 به وقت محلی برگزار می شود.

قیمت بلیط بازی ایران و مراکش

قیمت بلیط بازی ایران مراکش Cat 1: 1.000.000 تومان
رنگ شاخص

قیمت بلیط بازی ایران مراکش Cat 2: 800.000 تومان
رنگ شاخص

قیمت بلیط بازی ایران مراکش Cat 3: 550.000 تومان
رنگ شاخص
بلیط جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

خرید بلیط بازی ایران و مراکش

برای خرید بلیط بازی ایران و مراکش با توجه به دسته بندی قیمتی بلیط ها و جانمایی آنها طبق تصویر بالا، می توانید از طریق فرم انتهای همین صفحه سفارش خرید خود را ثبت نمایید. بازی ایران و مراکش از دو حیث اهمیت دارد. اول اینکه اولین بازی ایران در جام جهانی روسیه است و دوم اینکه احتمال کسب امتیاز از این بازی نسب به دو بازی دیگر ایران بیشتر است.

بلیط جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

بلیط بازی ایران و اسپانیا

بازی دوم ایران در جام جهانی 2018 روسیه در مقابل مراکش در روز چهارشنبه 30 خرداد 1396 (20 جون 2018) در شهر کازان ساعت 21 به وقت محلی برگزار می شود.

قیمت بلیط بازی ایران و اسپانیا

قیمت بلیط بازی ایران اسپانیا Cat 1: 1.000.000 تومان
رنگ شاخص

قیمت بلیط بازی ایران اسپانیا Cat 2: 800.000 تومان
رنگ شاخص

قیمت بلیط بازی ایران اسپانیا Cat 3: 550.000 تومان
رنگ شاخص

خرید بلیط بازی ایران و اسپانیا

برای خرید بلیط بازی ایران و اسپانیا با توجه به دسته بندی قیمتی بلیط ها و جانمایی آنها طبق تصویر بالا، می توانید از طریق فرم انتهای همین صفحه سفارش خرید خود را ثبت نمایید. جدال ایران با اسپانیا قطعا تماشاگرن زیادی دارد چراکه فرصت رویارویی ایران با کلکسیونی از ستارگان بزرگ دنیا فراهم می شود. برای این بازی بیشتر از دو بازی دیگر ایران درخواست بلیط ثبت شده است.

بلیط بازی ایران و پرتفال

بازی اول ایران در جام جهانی 2018 روسیه در مقابل پرتغال در روز دوشنبه 4 تیر 1396 (25 جون 2018) در شهر سارانسک ساعت 21 به وقت محلی برگزار می شود.

قیمت بلیط بازی ایران و پرتفال

قیمت بلیط بازی ایران پرتفال Cat 1: 1.000.000 تومان
رنگ شاخص

قیمت بلیط بازی ایران پرتفال Cat 2: 800.000 تومان
رنگ شاخص

قیمت بلیط بازی ایران پرتفال Cat 3: 550.000 تومان
رنگ شاخص
بلیط جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

خرید بلیط بازی ایران و پرتفال

برای خرید بلیط بازی ایران و پرتغال با توجه به دسته بندی قیمتی بلیط ها و جانمایی آنها طبق تصویر بالا، می توانید از طریق فرم انتهای همین صفحه سفارش خرید خود را ثبت نمایید. در این بازی ایران نه تنها با سرگروه خود روبرو می شود بلکه در مقابل برترین فوتبالیست جهان در سال 2017 یعنی کریستیانو رونالدو نیز قرار خواهد گرفت. رونالدو اولین گل خود در جام جهانی را در سال 2006 با یک ضربه پنالتی به ایران زد. آیا در جام جهانی 2018 باز هم موفق به گل زنی به ایران خواهد شد؟ جذابیت دیگر این بازی جدال کارلوس کیروش مربی پرتغالی تیم ملی ایران با تیم کشور خود و شاگرد سالهای گذشته اش (رونالدو) می باشد.

خرید بلیط بازی های ایران

توضیح: وقتی تعداد نفرات را مشخص می کنید لازم است در مراحل بعد مشخصات کامل هر دو نفر را وارد کنید. شما می توانید در یک بازی برای هر دو نفر بلیط انتخاب کنید و یا در یک بازی برای هیچکدام از 2 نفر بلیط خریداری نکنید. اما نمی توانید در یک بازی فقط برای یکی از دو نفر بلیط خریداری کنید. یا در یک بازی برای یک نفر بلیط Cat 1 و در همان بازی برای نفر دیگر Cat 3 خریداری کنید. دسته انتخاب شده، برای هر دو نفر اعمال می شود. بنابراین سیتسم سفارش به شکلی طراحی شده که افرادی که برای بازی های مشابه یا Cat مشابه بلیط می خواهند می توانند در یک سفارش بلیط مورد نظر خود را خریداری کنند. در غیر اینصورت لازم است برای هریک از آنها جداگاه ثبت سفارش شود.

مهم: مبلغ 100.000 تومان به عنوان هزینه خدمات انجام فرآیند خرید بلیط، به جمع مبلغ بلیط های انتخابی شما اضافه می شود. این مبلغ ثابت بوده و مهم نیست در هر سفارش، شما برای چند بازی و چند نفر بلیط خریداری می کنید. بلکه بر روی کل سفارش شما یکبار 100 هزار تومان هزینه خدمات، محاسبه می شود.