تور جام جهانی روسیه

تور جام جهانی روسیه بدون شک یکی از بهترین سفر های ممکن در عمر فوتبال دوستان و حتی غیر فوتبالی ها خواهد بود. جام جهانی روسیه به چند دلیل برای ما ایرانی ها اهمیت دارد. اول اینکه تیم میلی ایران با قدرت تمام و بعد از برزیل به عنوان دومین تیم توانست از مرحله مقدماتی به دور نهایی صعود کند و همین باعث شده تا امید زیادی به عملکرد تیم ملی داشته باشیم. دلیل دوم، هم گروهی ایران با تیم های اسپانیا و پرتغال است که جذابیت بازی های ایران را چندین برابر می کند. اما در کنار دلایل قبلی، جام جهانی 2018 یک مزیت دیگر نیز برای ایرانیان دارد و آن نزدیکی و سهولت رفتن به روسیه است. کشور های ایران و روسیه روابط خوبی دارند، بعد مسافتی و هزینه سفر و اسکان در روسیه نسبت به جام های جهانی گذشته که در اروپا، آفریقا، آسیای شرقی و آمریکای جنوبی برگزار شده بودند به مراتب کمتر است و اینها باعث شده فوتبال دوستان ایرانی برای سفر به جام جهانی روسیه برنامه ریزی کنند.
 

قیمت تور جام جهانی روسیه

به طور کلی هزینه های سفر به جام جهانی روسیه به چند بخش تقسیم می شوند:
  • هزینه تور روسیه: این مورد شامل بلیط پرواز رفت و برگشت روسیه، ویزای ورود به روسیه و اقامت در شهر های مورد نظر می شود. این موارد آیتم های الزامی یک تور هستند.
  • آپشن های تور جام جهانی روسیه: علاوه بر موارد الزامی فوق، هزینه های دیگری نیز خواهید داشت. مانند بلیط بازی های ایران در جام جهانی، ترانسفر بین سه شهر میزبان بازی های ایران، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر از محل اقامت به ورزشگاه، لیدر فارسی زبان و غیره
  • هزینه های روزمره: خوراک، تفریحات، ایاب و ذهاب و غیره نیز در این گروه از هزینه ها قرار می گیرند.
  • هزینه های رفاهی: حا ممکن است شما تمایل داشته باشید، هر یک از هزینه های ذکر شده فوق را در جهت افزایش آسایش و رفاه بیشتر خود، ارتقا دهید. مثلا می توانید بجای بلیط Cat3 (پشت دروازه ها) بازی ها، بلیط Cat2 (امتداد نقاط کرنر چهار گوشه زمین) یا Cat1 (دو طرف خط طولی زمین) و یا حتی بلیط های VIP ورزشگاه را خریداری کنید. یا در ترانسفر بین شهر ها بجای قطار، از هواپیما استفاده کنید. درجه رفاهی محل اقامت خود را افزایش دهید. خوراکی های گران تر در رستوران های مجلل و بسیاری موارد دیگر.

ما قصد داریم به شما قیمت تور های جام جهانی روسیه را در حد معقول و بدون هزینه های اضافه ارایه کنیم. با توجه به اینکه تعدادی از همکاران ما در تیم مِسترفیفا (MrFIFA) عازم جام جهانی رویه خواهند بود، این امکان را برای مخاطبین سایت MrFIFA.com فراهم نموده ایم تا با هزینه های کم و معقول با همکاران ما همسفر شده و جام جهانی روسیه را از نزدیک ببینند. لازم به توضیح است ما به هیچ عنوان در جایگاه یک آژانس مسافرتی یا شرکت ارایه کننده خدمات مسافرتی نیستیم. اما با توجه به پیام های متعددی که از کاربران سایت در این خصوص دریافت کرده ایم، قول دادیم تا یک راهکار ساده و ارزان برای سفر به جام جهانی 2018 ارایه کنیم.


شما به عنوان مخاطب سایت مسترفیفا می توانید با تیم مِسترفیفا همسفر شوید و هزینه های خود را در این سفر جذاب به حداقل برسانید. باز هم تاکید میکنیم که در این طرح، شما یک تور مسافرتی را از یک آژانس مسافرتی خریداری نمیکنید، بلکه در یک حرکت دسته جمعی سفر به روسیه شرکت کرده و با افرادی دیگر، همسفر می شوید. در این میان تیم مِسترفیفا صرفا به شما کمک میکند تا در حد معقول هزینه های سفر خود را کاهش داده و با حداقل درگیری و دغدغه در خصوص برنامه ریزی سفر و امور اجرایی آن، از جام جهانی روسیه لذت ببرید.