خرید بلیت بازی‌های جام جهانی 2022 قطر

((لطفا قبل از هر اقدامی، کل متن این صفحه را با دقت مطالعه کنید))

فیفا در حال حاضر در فاز دوم فروش، اقدام به ثبت نام متقاضیان جهت شرکت در قرعه کشی خرید بلیت بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر می‌نماید. فقط تا 8 اردیبهشت 1401 (28 آپریل 2022) ساعت ۱۲ ظهر  به وقت دوحه فرصت باقیست تا جهت ثبت نام در قرعه کشی، شرکت نمایید. سپس فیفا در تاریخ 10 خرداد 1401 نتایج قرعه کشی را اعلام می‌نماید. بین همه ثبت نام کنندگان، قرعه کشی با شانس برابر انجام خواهد شد.

اما بسیار ضروری است که در مراحل ثبت نام، قوانین و استاندادرهای تعیین شده از سوی فیفا را رعایت کرده باشید. فیفا در این خصوص بسیار سخت گیر است و بدون هیچگونه اطلاع یا ارائه فرصت دوباره، درخواست‌های دارای ایراد را از لیست قرعه کشی حذف خواهد نمود.

 
شرکت در قرعه کشی فیفا رایگان است. پس حتی اگر 1 درصد احتمال می‌دهید که به جام جهانی قطر خواهید رفت، هم اکنون در قرعه کشی خرید بلیت بازی‌ها ثبت نام کنید.
 

شما می‌توانید از خدمات ثبت نام در قرعه کشی فیفا و مشاوره جهت سفر به جام جهانی 2022 قطر توسط تیم پشتیبانی مسترفیفا بهره مند شوید. برای اینکار، طبق مراحل زیر اقدام نمایید:

1. فرم زیر را تکمیل و ثبت نمایید. (به دلیل حجم بالای درخواست‌ها، کارشناسان ما حداکثر طی 2 روز کاری با شما در تماس بوده و در ادامه مراحل، همراه شما خواهند بود. لطفا در فرم درخواست، حتما شماره تلفن همراهی را درج فرمایید که واتس‌اپ داشته باشد.

2. مبلغ اعلام شده از سوی کارشناسان را واریز و تصویر فیش واریزی را در واتس‌اپ ارسال فرمایید و منتظر بمانید تا توسط بخش مالی تایید شود. (به ازای هر نفر 300 هزار تومان که با توجه به تعداد نفرات تعیین شده در فرم درخواست، هزینه و شماره کارت به شما اعلام خواهد شد. برای ثبت نام بیش از یک نفر و برای اعضای سایت مسترفیفا، تخفیف ویژه محاسبه خواهد گردید)

توضیح 1: در این مرحله، امکان خرید بلیت کلیه بازی‌ها توسط ما برای شما فراهم گردیده است. بنابراین اگر غیر از بازی‌های تیم ملی ایران، مایل به خرید بلیت سایر تیم‌ها و یا بازی‌های مراحل بعد هستید نیز می‌توانید درخواست خود را اعلام کنید.

توضیح 2: مبلغی که اکنون پرداخت می‌کنید بابت ارائه خدمات مشاوره و ثبت نام در قرعه کشی فیفا است. پس از ثبت نام در قرعه کشی فیفا، کد تایید ارائه شده از سوی سایت رسمی فیفا، برای شما ارسال خواهد شد. دریافت این کد به منزله انجام کامل تعهدات مسترفیفا در قبال مبلغ پرداختی شما است. همچنین در صورت برنده شدن نام شما در قرعه کشی فیفا، لازم است تا عملیات پرداخت هزینه بلیت به فیفا، توسط شما  انجام شود. در صورت تمایل می‌توانید عملیات پرداخت وجه بلیت را نیز به تیم ما واگذار نمایید.